Masz pytanie?

Voltaren Acti Forte 25mg, 10 tabletek powlekanych - Bez...

Skład: 1 tabletka zawiera: substancję czynną: diklofenak potasowy 25mg oraz substancje pomocnicze: rdzeń: wapnia fosforan, skrobia kukurydziana...https://www.aptekagemini.pl/voltaren-acti-forte-25mg-10-tabletek-powlekanych.html

Migea - unikalny lek na migrenowe bóle głowy z kwasem...

Migea®, 200 mg, tabletki. Skład: Każda tabletka zawiera 200 mg kwasu tolfenamowego. Wskazania: ostry napad migreny. Przeciwwskazania:...migea.pl/

Obrzęki i stłuczenia - eZikoApteka

Altacet w formie tabletek do sporządzania roztworu stosowanego na skórę. Lek na obrzęki po stłuczeniach, działa na skórę ściągająco i łagodzi uczucie...www.e-zikoapteka.pl/obrzeki-i-stluczenia.html

wykazlekow.pl - wykaz leków dopuszczonych do sprzedaży na...

Zapraszamy do korzystania z Wykazu leków dopuszczonych do sprzedaży na terenie Polski!www.wykazlekow.pl/?do=lista-nazw

Dna moczanowa. | Meduzo

Artykuł na piątkę! Definicja, objawy, przyczyny, diagnostyka, leczenie. Do lektury zaprasza lek. Konrad Kokurewiczwww.meduzo.pl/dna-moczanowa-podagra/

Olfen Patch 140mg 2 plastry lecznicze cena 15,50 zł...

Wskazania: Do krótkotrwałego stosowania. Miejscowe objawowe leczenie bólu spowodowanego nagłym nadwyrężeniem, zwichnięciem lub stłuczeniem w obrębie …www.aleleki.pl/produkt/7439-olfen-patch-140mg-2-plastry-lecznicze.html

Kamica nerkowa - Choroby nerek i dróg moczowych - Choroby...

Kamica nerkowa Definicja i etiopatogenezapoczątek strony. Kamica nerkowa to obecność w drogach moczowych nierozpuszczalnych złogów, powstających wskutek...www.mp.pl/interna/chapter/B16.II.14.6.

Zdrowie. Jakość. Życie. - egis.pl

Dopegyt (Methyldopum) 250 mg, tabletki . Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla...www.egis.pl/24/nasze-leki/11/dopegyt-methyldopum

Niesterydowe leki przeciwzapalne (NLPZ) | Kardiolo.pl

Niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) ze względu na swoje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe oraz dostępność bez recepty są...www.kardiolo.pl/nlpz.htm

Nurofen 200 mg x 12 tabl - Apteka Internetowa Cefarm24

Skład Substancja czynna: 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu. Wskazania i działanie Do stosowania doraźnie w słabych lub umiarkowanych bólach różnego...www.cefarm24.pl/nurofen-200-mg-x-12-tabl.html