Masz pytanie?

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) | Warszawa - oficjalny...

Zgodnie z art. 57 ust. 1. ustawy Prawo budowlane do zawiadomienia o zakończeniu budowy obiektu budowlanego lub wniosku o udzielenie pozwolenia na użytkowanie...www.um.warszawa.pl/faq