Masz pytanie?

TORUŃ Gazeta Wyborcza

Muzyka jest uniwersalnym językiem łączącym kultury i narody. Ludzie są tylko ludźmi, ale w momencie, kiedy trwa festiwal, wszyscy zapominają o konfliktach.wyborcza.pl/0,128956.html?tag=Toru%F1

Gazeta Lubuska - Lubuskie - informacje, artykuły...

Gazeta Lubuska - portal regionalny województwa lubuskiego... W czwartek, 23 czerwca, sąd w Żarach wydał wyrok w sprawie księdza proboszcza Jana K. z Wiciny.www.gazetalubuska.pl/#!

Gazeta Lubuska - Lubuskie - informacje, artykuły...

Gazeta Lubuska - portal regionalny województwa lubuskiego... 14:44 Zajrzyj do Połupina na słodkie święto 13:38 Euro 2016. Show w wykonaniu węgierskiego...www.gazetalubuska.pl/?cookie=1#!

Polska The Times - Gazeta Wrocławska

Urzędnicy wymyślili kryteria przyjęć dzieci do żłobka, ale gdy otrzymują sygnały o nadużyciach, nic z tym nie robią. Odsyłają zgłaszających... na policję.www.gazetawroclawska.pl/#!

Gazeta Wrocławska - Wiadomości Wrocław, Informacje Wrocław

Gazeta Regionalna Gazeta Wrocławska. Najnowsze Wiadomości Wrocław, Informacje Wrocław. Czytaj!www.gazetawroclawska.pl/wyszukiwanie/#!

GAZETA NOWOŚCI TORUŃ - Aktualne wydarzenia z kraju i...

GAZETA NOWOŚCI TORUŃ: najświeższe informacje, zdjęcia, video o GAZETA NOWOŚCI TORUŃ; Prezydent Michał Zaleski nie ma serca do kultury [OPINIA]info.wyborcza.pl/temat/wyborcza/gazeta+nowo%c5%9bci+toru%c5%84

Wojna o Kraków przybiera na sile - Gazeta Krakowska

Gibała chce odwołać prezydenta, a ten przecina wstęgi przy nowych inwestycjach dla krakowian. Batalia przeniosła się też do internetu. Pojawiły się tam dwie...www.gazetakrakowska.pl/#!

Pomorska historia 1945 roku. Ucieczka po zamarzniętym...

Pomorska historia 1945 roku. Ucieczka po zamarzniętym zalewie Dokładnie 64 lata temu tereny Żuław i Mierzei Wiślanej stały się miejscem gehennwarszawa.naszemiasto.pl/archiwum/pomorska-historia-1945-roku-ucieczka-po-zamarznietym-zalewie,1...

Bilet metropolitalny od stycznia obejmie PKM; bielt...

Od nowego roku linia PKM zostanie włączona w system biletu metropolitalnego. Ceny dotychczasowych biletów pójdą w górę, ale wprowadzone zostaną dla nich nowe...www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Bilet-metropolitalny-od-stycznia-obejmie-PKM-n96319.html

Nowiny - Rzeszów, Podkarpacie - informacje, artykuły...

Rosja pokochała Rzeszów. To nic, że trochę przez pomyłkę... Z pomocą aplikacji "Na pomoc Podkarpacie" ratownicy pogotowia w kilka sekund mogą zlokalizować...www.nowiny24.pl/#!