Masz pytanie?

Co kupić dziewczynie na walentynki?

Co polecacie kupić dziewczynie na walentynki? Chcę, by był to trafiony prezent ;-)Zapytał(a): lukasz · Pokaż odpowiedzi (2) · Odpowiedz!

adek · na pewno kwiaty, może bombonierkę, zależy co lubi...

dzin · zaproś ją do kina i kup jej róże ;)

Ile kosztuje życie we Wrocławiu?

Chodzi mi o zwykłe życie, czyli tanie mieszkanie, tanie obiady itd. :-) Bez luksusów.Zapytał(a): irek · Pokaż odpowiedzi (3) · Odpowiedz!

trenD · Jakieś 800 zł miesięcznie powinno wystarczyć - o ile znajdziesz odpowiednio tanie mieszkanie. Tanie stołówki też raczej znajdziesz ;)

im · nieco więcej niż 800 zł. 500 zł mieszkanie + wyżywienie dzienne 15 zł czyli około 950 zł ;)

bremen · akademik 300 - 350 zł, mieszkanie, 450 - 550 zł ;)

szwalnia przeszyje odzież?

duża szwalnia,krojownia,kompleksowo przeszyje,wyroby z dzianin,doświadczona załoga,wysoka jakość wykonywanych usług,zapraszamy do współpracy.Zapytał(a): miron59 · Pokaż odpowiedzi (1) · Odpowiedz!

tommy · to ma być pytanie? prawdopodobnie Twój wpis zostanie usunięty ;)

Prawo jazdy kiedy odbiór ?

Zapytał(a): Paweł Masłowski · Pokaż odpowiedzi (1) · Odpowiedz!

trenD · ustawa mówi o 30 dniach - w praktyce jest to około 2 tygodni ;-)

Czy Kolumb byl Polakiem?

Podobny byl u Was artykul, ze krol Wladysla III nie zginal walczac z Turkami, ale uratowal sie (?)Maderze i, inter alia, maial syna, ktory stal sie owym Kolumbem. Prosze o kopie?Zapytał(a): czlowiekwsrodpsow28 · Pokaż odpowiedzi (1) · Odpowiedz!

tommy · Kolumb nie był Polakiem - był Włochem. Na niektórych stronach docieka się polskiego pochodzenia Krzysztofa Kolumba ;-)

O JAKICH GODZINACH JEST WYJAZD Z W-WY DO ELKU BUSEM?

Zapytał(a): KATE · Pokaż odpowiedzi (1) · Odpowiedz!

tommy · Zdaje mi się, że o 17:50 z PKS

Czy ktoś odpowie mi ile numerów jest kolekcji nasza polska?

Zapytał(a): viper 74 · Pokaż odpowiedzi (1) · Odpowiedz!

np · do tej pory około 800

Gdzie najlepiej robić prawko w krakowie?

Zapytał(a): xxx · Pokaż odpowiedzi (2) · Odpowiedz!

ola · Ja robiłam kurs w CRAZY i polecam ją wszystkim. Może nie zdałam za pierwszym razem ale się bardzo dużo nauczyłam. Jezdziłam z Pawłem bardzo spokojny i wymagający. Było bardzo wesoło, także czas upływał mi bardzo a bardzo szybko. Nigdy nie mogłam doczekać się kolejnej lekcji. Pozdrawiam wielmożnego Pana instruktora i wszystkich co ich to czeka:)

ja · ja mogę polecić również, by na egzaminie, nie zapominać o rzeczach typu: zapinanie pasów, wciskaniu sprzęgła itd...

Otrzymałem emeryturę pod koniec 2010 roku - czy otrzymam waloryzację w marcu 2011?

Zapytał(a): Zdon · Odpowiedz!

Jak uzyskać wymianę towaru po przyjęciu reklamacji?

Zamówiłam montaż kuchni,już w trakcie montażu nie pasowały drzwiczki w segmencie,które nie można otworzyć,zgłosiłam sprzedawcy o tym fakcie,więc obiecał zamówić nowe.kuchnia zamówiona była wraz sprzętem AGD,sprzęt musiał podłączony być przez serwis,by nie stracić gwarancji,podczas podłączenia okazało się że piekarnik jest wadliwy(uszkodzenie mechaniczne) czyli uszkodzenie nastąpiło podczas transportu lub montażu przez firmę,w dodatku zamontowano sprzęt nie tej marki co zamawiałam.24.11.2010r. napisałam reklamację i opisałam całą sprawę do reklamacji dołączyłam kopię paragonu ,oraz umowę.Reklamacje została przyjęta i podpisana.Powiedziano mi że Drzwiczki już są do mojej kuchni tylko czekają na piekarnik do 15.01.2011r.Od tego terminu nikt nie odbiera telefonu,i nie ma zamiaru zemną rozmawiać.Proszę o pomoc co mam teraz robić i jak postąpić?Zapytał(a): grazka3003 · Pokaż odpowiedzi (1) · Odpowiedz!

trend · sprawę należy zgłosić do urzędu praw konsumenta oraz przedstawić całą sytuację ze szczegółami. Sprzedawca bez żadnego "ale" powinien zwrócić towar, skoro wysłany został wadliwy (inny od zamawianego).