Masz pytanie?

Jak uzyskać wymianę towaru po przyjęciu reklamacji?

Zamówiłam montaż kuchni,już w trakcie montażu nie pasowały drzwiczki w segmencie,które nie można otworzyć,zgłosiłam sprzedawcy o tym fakcie,więc obiecał zamówić nowe.kuchnia zamówiona była wraz sprzętem AGD,sprzęt musiał podłączony być przez serwis,by nie stracić gwarancji,podczas podłączenia okazało się że piekarnik jest wadliwy(uszkodzenie mechaniczne) czyli uszkodzenie nastąpiło podczas transportu lub montażu przez firmę,w dodatku zamontowano sprzęt nie tej marki co zamawiałam.24.11.2010r. napisałam reklamację i opisałam całą sprawę do reklamacji dołączyłam kopię paragonu ,oraz umowę.Reklamacje została przyjęta i podpisana.Powiedziano mi że Drzwiczki już są do mojej kuchni tylko czekają na piekarnik do 15.01.2011r.Od tego terminu nikt nie odbiera telefonu,i nie ma zamiaru zemną rozmawiać.Proszę o pomoc co mam teraz robić i jak postąpić?Zapytał(a): grazka3003 · Pokaż odpowiedzi (1) · Odpowiedz!

trend · sprawę należy zgłosić do urzędu praw konsumenta oraz przedstawić całą sytuację ze szczegółami. Sprzedawca bez żadnego "ale" powinien zwrócić towar, skoro wysłany został wadliwy (inny od zamawianego).

Złożyłam podanie do firmy o staż ?

Co dalej mam zrobić w tej sprawie zeby się dostać ?
Zapytał(a): lala · Pokaż odpowiedzi (2) · Odpowiedz!

terek · z doświadczenia wiem, że powinnaś oprócz tego spróbować się skontaktować z pracodawcą w celu udowodnienia, że na prawdę zależy Ci na pracy - zostanie to z pewnością docenione! Powodzenia życzę ;)

Ola · No i co?

Co rozsądniejsze?

Zastanawiam się, co się bardziej opłaca: remont starego domu, czy zakup mieszkania.Zapytał(a): madzia · Pokaż odpowiedzi (2) · Odpowiedz!

tommy · To zależy. Jeżeli dysponujesz ogromną gotówką, to ze starego domu można zrobić bardzo ciekawy obiekt. Kiedy jednak masz stałą pracę, brak dużych nakładów na inwestycje, lepiej poprzestać na małym mieszkanku, oszczędzając czas, nerwy i pieniądze.

ergo · ja ze względów sentymentalnych wybrałbym remont starego domu ;) częściowo zgadzam się również z tommy

Jak mogę wejść w posiadanie obszernej instrukcji w języku polskim do odtwarzacza Creative Zen X-Fi2 ?

Zapytał(a): diletti · Pokaż odpowiedzi (1) · Odpowiedz!

tehro · w tej chwili w Internecie nie jest jeszcze dostępna - najlepiej skontaktuj się z jakimś posiadaczem i poproś o udostępnienie ;)

Co z ustawą o policji?

Zapytał(a): edzia · Pokaż odpowiedzi (1) · Odpowiedz!

sir · nowelizacja ustawy o policji właśnie weszła w życie...

Skąd wziąć druk do otrzymania karty tachografu?

Zapytał(a): zbylu · Pokaż odpowiedzi (1) · Odpowiedz!

kiru · tutaj powinieneś znaleźć odpowiedź: http://www.pwpw.pl/karty_do_tachografow.html

Skąd wziąć druk do wysłania do Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych?

Zapytał(a): zbylu · Odpowiedz!

Jak założyć własną stronę internetową?

W tej chwili jestem zielony, ale chciałbym to zmienić. Liczę na cenne porady ;)Zapytał(a): janek · Pokaż odpowiedzi (3) · Odpowiedz!

kiru · na początek polecam założyć konto np. na yoyo.pl albo cba.pl i pocztać w Internecie jak się do tego zabrać. Trzeba poświęcić na to trochę czasu, ale w końcu zacznie wychodzić ;) Powodzenia życzę

gambler · zacznij od nauki html'a ;-)

zomni · wlasnie pisze z omni :p zacznij od kupna książek

Czy oglądasz Dr House?

Zapytał(a): Fanek · Pokaż odpowiedzi (3) · Odpowiedz!

hinek1990 · tak i bardzo lubię ;)

sparing · czasami jak mi się nudzi...

natkaz · tak no jasne

Jaki telefon kupić do 600 zł?

Hej, szukam telefonu do 600 zł. Ważne, żeby jakość muzyki była na wysokim poziomie i przydałoby się by wygodnie surfowało się po Internecie. Pomoże ktoś wybrać? Serdeczne dzięki za odpowiedziZapytał(a): unreal · Pokaż odpowiedzi (6) · Odpowiedz!

funnEr · Z tego co piszesz pewnie Nokia 5800 da radę, ale na Twoim miejscu szukałbym czegoś pokroju HTC HD2, ablo tańszy Touch Pro

Gerald · może dozbieraj więcej i pomyśl o flagowym telefoniku Noki - N8!

n97 · posiadam n97 i zdecydowanie polecam, bateria trzyma kilka dni przy normalnym użytkowaniu, klawiatura bardzo wygodna, ekran duży - dotykowy! prawdopodobnie znajdziejsz używany na allegro do 600 zł :) Polecam

unreal · dzięki za odpowiedzi, spodobała mi się n97, może się na nią nie zdecyduję, tylko zastanawia mnie czy jest na nią jakiś darmowy gps...

n97 · nokia z tego co wiem oferuje darmowe google maps, ale nie mam pewności co do tego :-)

ola · samsung z firmy T-mobail