Masz pytanie?

Ile wydaje na jedzenie 4-osobowa rodzina - Oszczędzanie

Jedzenie jest jednym z najwyższych, comiesięcznych kosztów w budżecie każdej rodziny. Moja 4-osobowa rodzina żywi się aktualnie za 2050 zł / m-c.jakoszczedzacpieniadze.pl/koszty-zycia-ile-kosztuje-jedzenie

Rosną ceny cielęciny, popyt spada - Mięso/wędliny

Ceny cielęciny w sklepach i na rynkach rosną. Kilogram giczki kosztuje 17,80-26,80 zł, łopatki bez kości - 30 zł, szynki 35-40 zł, schabu - 22 zł, wątróbki...www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/rosna-ceny-cieleciny-popyt-spada,29391.html

Plotek.pl - Najnowsze Plotki, Gwiazdy, Zdjęcia bez Cenzury

Plotki o Gwiazdach - Najnowsze Informacje, Sensacje i Skandale z Życia Znanych Ludzi 24H na dobę - Wejdź na PLOTEK.PLwww.plotek.pl/plotek/0,0.html