Masz pytanie?
Źródło: http://www.money.pl/rss/news_z_kraju.xml

Rzeczy znalezione. MS pracuje nad nowymi przepisami

Szykują się dużo zmiany w nowej ustawie o rzeczach znalezionych.

Ceny mieszkań. Coraz trudniej sprzedać nieruchomości

Sprawdź, u kogo możesz wynegocjować najkorzystniejszą cenę i na co zwracać uwagę przy wyborze ofert.

Śmierć Polki na Mont Blanc. Był z nią Hiszpan

Do tragedii doszło na wysokości czterech tysięcy czterystu metrów na szlaku wiodącym na Mont Blanc. Alpinistów zaskoczyło gwałtowne załamanie się pogody.

Opóźnienia na kolei. To skutki nawałnic nad Polską

Największe opóźnienia dotychczas miały pociągi kursujące miedzy Tczewem a Bydgoszczą.

Napady na apteki. 19-latek podejrzany w tej sprawie

Napastnik wybierał małe apteki, terroryzował personel przedmiotem przypominającym broń i kradł od kilkuset do 2 tys. zł. Na razie przyznał się do kilkunastu napadów.

Hipoteki: banki czekają na lepiej zarabiających klientów

Od kwietnia do lipca 12 na 20 banków zwiększyło klientom minimalne wymagania dochodowe. Nie ma wątpliwości, że wiosenny chwilowy spadek oczekiwań w większości instytucji okazał się incydentem.

W wakacje więcej przestępstw wobec dzieci w internecie

Podczas wakacji dzieci spędzają więcej niż zwykle czasu przed komputerem. Co roku w tym okresie jest więcej zgłoszeń o przestępstwach wobec dzieci w internecie - mówi Jakub Śpiewak, prezes Fundacji Kidprotect.pl, która radzi, jak bezpiecznie korzystać z sieci.

Polska ma prawo do dóbr utraconych w czasie wojen

Polska zgodnie z prawem międzynarodowym może odzyskać wszystkie zagrabione dobra kultury, a za ich zwrot nie musi płacić - przekonuje prof. Wojciech Kowalski.

Łódzkie: Od jutra rusza "Happy Bus"

Pojazd jest wyposażony m.in. w małą salę zabaw a także komputer z zainstalowanym symulatorem lotów. Dodatkowo dla dzieci przygotowano dmuchaną zjeżdżalnię, kule wodne, sprzęt do gier i zabaw plenerowych.

Łódzkie: Od poniedziałku rusza "Happy Bus"

Pojazd jest wyposażony m.in. w małą salę zabaw a także komputer z zainstalowanym symulatorem lotów. Dodatkowo dla dzieci przygotowano dmuchaną zjeżdżalnię, kule wodne, sprzęt do gier i zabaw plenerowych.